«|1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|15|16|17|18|»

Světový pohár Lenzerheide

Světový pohár ve švýcarském Lenzerheide se konal poprvé. Technická trať plná skoků, klopenek a kořenů byla náročná. Ani ne tak profilem, jako samotným povrchem a hlavně vedrem, které ve švýcarském městečku o víkendu panovalo. Tereza do místa závodu přicestovala společně s týmem v pátek, a tak na trénink na trati měla jen sobotu.

11. na maratonském Mistrovství světa

Italská Val Gardena hostila o uplynulém víkendu maratonské Mistrovstvé světa 2015. Extrémní trať Sella Ronda Hero závodu s převýšením šplhajícím téměř ke 4000 metrům na 62 km délce, byla jednou z nejtěžších prověrek maratonských závodnic v historii MTB.

10. místo na prvních Evropských hrách

Společně s Českým olympijským týmem odletěla Tereza vládním speciálem do ázerbajdžánského Baku, aby se zúčastnila prvních Evropských her v historii. Sama nevěděla, co má čekat od sebe i pořadatelů. Vše ji nakonec mile překvapilo a domů se vrací s radostnými pocity. Skvěle zorganizované hry bere jako krásný zážitek a za výsledek v TOP 10 je vděčná.

Tereza maratonskou mistryní ČR

Tereza vybojovala o víkendu titul Mistryně ČR v maratonu horských kol, disciplíně, ve které v roce 2014 vybojovala titul evropské šampionky a bronz z mistrovství světa. Z cyklistických závodů už má za svou kariéru Tereza doma neskutečných čtrnáct titulů české šampionky, tento je patnáctý, avšak první z MTB maratonu.

C1 Langenlois

Závod kategorie C1 v rakouském Langenlois, kde jsem loni byla třetí a rok předtím vyhrála, se mi letos podle představ nepovedl. Zkrátka to bylo na prd a bylo z toho 12. místo. Do prudkých kopců jsem neměla sílu a trápila jsem se. V týdnu jsem se v rychlých trénincích na biku cítila dobře, ale na závod mě forma nepotkala.

Rozhovor pro deník Sport - příloha Styl

Rozhovor pro deník Sport - příloha Styl, na téma cyklistika jako hobby s titulní stranou:-) pokud máte malé monitory, zvětšete si text zoomem!

For Bikes 2015

V pátek 27.3. v Praze slavnostně zahájím veletrh ForBikes 2015. Kdo budete mít chuť, stavte se za mnou do expozice Superior, kde budu mít v pátek od 14.00 autogramiádu. Můžete zrovna omrknout stroje Superior i z edice Team Issue 29". Na té letos budu závodit. Nezapomeňte se v pátek stavit! O víkendu už tam nebudu, čeká mě závod v Langenlois, kde musím otestovat, jestli se má příprava na svěťáky cross-country ubírá správným směrem :-)

Zimní soustředění a první závody

I když dlouho byla naše zima mírná a dalo se kvalitně trénovat na kole venku i u mě doma v Beskydech, na konci ledna přišla sněhová nadílka a já jsem po pár dnech tréninků na běžkách, odletěla trénovat na tři týdny na Mallorcu, společně s týmovými parťáky.

První soustředění se Superior MTB Týmem

Mám za sebou první soustředění s mým novým týmem Superior MTB. Týden na hotelu DUO Beskydy, který je mým osobním partnerem, jsme strávili jak jinak než tréninkem v Beskydech a regenerací v hotelovém wellness. Podívali jsme se i do Kopřivnice, kde se vyrábí kola Superior a nafotili jsme první společné fotky týmu.

Návrat na SUPerior

Po dvou letech mi skončila smlouva v týmu Specialized Racing XC a po podzimním vyjednávání s několika dalšími týmy jsem se nakonec rozhodla pro spolupráci s českou značkou Superior, se kterou jsem již strávila několik let ve svých juniorských letech a v kategorii U23.